Hakkımızda

Tecrübeli Kadro
Güvenilir Üretim

20 yılı aşan pazarlama tecrübesi ve 6 yıllık üretim tecrübesiyle, sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Uzman kadromuzla, bitkisel çaylar, gıda takviyeleri, bitkisel macunlar, bitkiler, baharatlar, vitaminler ve bitkisel kozmetik ürünlerinin üretimini yapıyoruz. Ayrıca, gıda, tarım ürünleri, ilaç ve makinelerinin pazarlamasını da gerçekleştiriyoruz.

Vitamin Grup, Herbal Farma markasıyla bitkisel ve kozmetik alanında kalite, güven ve istikrar ile yurtiçinde aranılan bir marka haline gelmiştir. Son yıllarda Avrupa, Orta Doğu ve Asya ülkelerine ihracata başlayarak dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

DOĞAL VE SAĞLIKLI YAŞAMIN GÜVENİLİR ADRESİ” SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN”

Firmamız, kullandığı bitkilerin bir kısmını ziraatten son ürüne kadar üretimin her aşamasında konunun uzmanları tarafından gerçekleştiren ekiplerle çalışmaktadır. Hazırlanan bitkisel ilaçların ham maddeleri de uzman kadromuz tarafından özenle hazırlanır. Tıbbi bitkilerin ziraatinde, geni değiştirilmiş tohumlar, kimyasal gübreler ve zirai ilaçlar kullanılmadan, özel ve kontrollü koşullarda, yerleşim yerlerinden ve otoyollardan uzakta, rakımı yüksek bölgelerde organik tarım kriterlerine uygun şekilde yetiştirilmektedir.

Elde edilen ham maddeler, değerli çalışanlarımızın katkılarıyla tüm insanlığa ve ilaç endüstrisine daha iyi hizmet sunmak amacıyla, steril, stabil ve etkin maddeler içeren ürünler olarak uluslararası standartlar doğrultusunda işlenir. Ürünlerimiz mikrobiyolojik testlerden geçirilir ve etken madde ile Türk kalite kontrolüne uygun klinik çalışmalarla titizlikle değerlendirilir.

Ziraati yapılan ve araştırması tamamlanan tıbbi bitkiler, kök ve tohum olarak ayrıştırılır ve nem ile küften uzak, özel alanlarda ozon gazı ile toksinlerden arındırılır. Üretim öncesinde, doğal yöntemlerle kurutulmuş bitkiler üzerindeki olası hastalık yapıcı riskler ve böcek larvaları sterilizasyon ile ortadan kaldırılır. Bu bilgiler ışığında hazırlanan ürünler, içeriklerindeki etken maddelerin kaybolmaması ve hastalık yapıcı tehlikeli risklerin yok edilmesi için gelişmiş ülkelerde kullanılan biyolojik ve ekolojik sterilizasyon yöntemleri ile işlenir. Bu sterilizasyon metodu, ürüne herhangi bir katkı bırakmaz, rengi, kokusu ve fiziksel yapısında değişiklik yapmadan sterilizasyon sağlar.

Dünyanın her yerinde doğal ürünlerin önemi artmaktadır. Bu bağlamda, sağlığınız için ürettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru, doğal ve sağlıklı olduğuna büyük önem veriyoruz. Bilimin ışığında, en yenilikçi, modern ve teknolojik donanımlarla bitkiler dünyasını çağdaş insanın kullanımına sunmak arzusuyla çalışmaktayız. Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen, kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede sektörümüzde tanınmış ve bu ilkelerimizden asla vazgeçmemişizdir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Vitamin Grup, gösterdiğiniz yakın ilgi ve destekten ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çalıştığımız ürünlerle ilgili talebiniz varsa sizinle çalışmaktan mutlu olacağımızı bildirir, değerli siparişlerinizi bekleriz.

Vitamin Grup İlaç Makine Kozmetik Bitkisel ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

WhatsApp destek